Kategorie

Dietní jídelníček paní Hany Klackové

PŘÍBĚH PANÍ HANY KLACKOVÉ

V novém roce naši čtenáři dále pokračují v Hubnutí s Deníkem a jsou velmi úspěšní. Jsme rádi, že se díky nám podařilo zhubnout řadě čtenářů a splnit si tak svůj sen o štíhlé postavě. Ne všichni se však do hubnutí pustili pouze kvůli tomu, že jim vadilo, jak vypadají. Někteří měli kvůli obezitě zdravotní komplikace a zhubnutí jim pomohlo je zmírnit a v některých případech dokonce odstranit.

Mezi nejúspěšnější čtenáře Deníku, kterým se podařilo zhubnout, patří například paní Hana Klacková z Nymburka. Ta v minulosti vyzkoušela spoustu diet a navštívila několik výživových poradců. Dokonce zkusila také hubnutí pomocí akupunktury, či magnetických náramků. Nic však nezabralo, a když ano, tak pouze na pár měsíců. Poté se dostavil největší nepřítel všech hubnoucích – jojo efekt. Paní Hana se tedy rozhodla vyhledat odbornou pomoc a navštívila lékaře, specialistu přes hubnutí. Do ordinace přišla poprvé na začátku září loňského roku. MUDr. Leoš Středa jí doporučil vhodnou dietu a pohybovou aktivitu.

Základem diety, která pomohla paní Klackové v boji s nadbytečnými kilogramy, je přísun vlákniny, jak rozpustné, tak nerozpustné. Rozpustná vláknina v žaludku nabobtná a způsobí tak pocit nasycení. Nerozpustná má příznivé účinky na trávicí trakt a celkově pročišťuje organizmus. Důraz je také kladen na snížení příjmu rafinovaných cukrů a živočišných tuků. Samozřejmostí je pravidelný režim ve stravování, tedy jíst 5 až 6 krát denně menší porce.

Dodržování diety nebylo pro paní Hanu úplně jednoduché. Pracuje totiž jako prodavačka v potravinách a má kolem sebe neustále různá lákadla. I přesto všechno se drží a za odměnu už má 13 kilogramů dole. Jak vypadala paní Hana před začátkem hubnutí a jak jí to teď sluší, se můžete podívat na našich fotografiích. V hubnutí i nadále pokračuje.

Jídelníček paní Klackové

Jak vypadá běžný jídelníček paní Klackové? K snídani si dává ovocný čaj, bílý jogurt, nebo tenký plátek tmavého chleba se šunkou a sýrem. K obědu a večeři si nejraději připravuje maso na různé způsoby, například kuřecí maso se sýrovou omáčkou, rybí filé se žampiony, králičí maso na česneku a zelenině. Dopřává si i takové pochoutky jako jsou kapustové karbanátky, sekaná, nebo guláš, který je samozřejmě nezahuštěný. Všechna tato jídla jsou bez příloh, maximálně si k nim paní Hana dává tenký plátek tmavého pečiva. Ve velkém začala konzumovat také vejce, která si dělá na mnoho způsobů, třeba vařená, míchaná nebo s houbami, či si usmaží omeletu.

Občas má každý z nás chuť na nějakou tu sladkost. V takovém případě paní Hana sahá po krémovém sýru mascarpone se čtvrtkou banánu a umělým sladidlem. Během dne je velmi důležitý pitný režim. Žízeň paní Klacková zahání vodou, nebo ochucenými light nápoji. Pije také kávu s mlékem a čaj z listů senny, který je vhodné popíjet při dietách. Působí totiž proti zácpě, ke které bývá sklon. Namísto plátku tmavého pečiva si někdy paní Klacková připravuje čerstvý chleba z lněné vlákniny.


Další rok hubnutí ve spolupráci všech středočeských Deníků s odborníkem, jímž je MUDr. Leoš Středa ! Zpěvačka Ilona Csáková zhubla pod jeho vedením neuvěřitelně: Držím dietu s doktorem Leošem Středou a cvičím pilates s Magdou Komínkovou. To je ta nejefektivnější dieta. Jen musíte chtít. Dámy, jděte do toho.  MUDr. Leoš Středa tak nezištně další rok nabízí čtenářům Deníků řešení, jak hubnout a jak zhubnout. Není za tím komerční nabídka, jde o akci pro zdraví zdarma. Zhubněte s dalšími čtenáři. Hubnou i osobností jako zmíněná Ilona Csáková nebo režisér Tomáš Magnusek. Odborným garantem je Doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D., jehož dieta na hubnutí StředaForm, patří k nejúspěšnějším. Hlavní složkou jsou bílkoviny, vláknina, a z tuků, jen ty zdravé. Jídelníček StředaForm je pestrý, kdy hubnete bez pocitu hladu. Nejen diety a zdravá dietní strava je každou středu v Deníku.cz. Dr.Středa poradí, jak cvičit, např. cvičení na břicho či cviky na stehna či cvičení STOB. Jak zhubnout boky či jak zhubnout stehna je často hledaný dotaz a na něj najdete odpověď.  Jde o trvalé zhubnutí, ne o to, jak rychle hubnout a zhubnout. Součástí jsou i dietní recepty, zdravá výživa, online kuchařka. Hubnutí s dietou StředaForm je snadné. Lze si snadno připravit i domácí krabičky (krabičková dieta). Leoš Středa nápaditě zkombinoval kladné prvky jiných diet (vyvážená dieta, sportovní diety, detoxikace organismu, proteinová, Dukanova dieta či Atkinsova, dělená strava). StředaForm je rychlá dieta, účinné hubnutí, ale nejde o nesmyslný návod z reklamy, který slibuje  zázraky. 

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí