Kategorie

Tip rádio o veletrhu Bojujeme s tuky

Bojujeme s tuky je nejvýznamnější veletrh u nás, zaměřený na hubnutí a zdravý životní styl. Pravidelně vyvolává pozornost mědií, Tip rádio nemůže chybět. Popovídejme si s vystavovateli a o tom, jak byli  spokojeni v ročníku 2015. Na stránce najdete i povídání z ročníku předchozího. Již název veletrhu napovídá, že celá akce je zaměřena na shazování nadbytečných kilogramů. Veletrh se snaží soustředit na seriózní nabídky, které při hubnutí fungují. Nenechává vystavovat reklamní firmy, které nabízejí zázračné hubnutí bez vědeckého či lékařského zdůvodnění. Veletrh Bojujeme s tuky zaštiťuje Ministerstvo zdravotnictví, Minosterstvo práce a sociálních věcí a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Živé vysílání s vystavovateli z dubna 2015. Veletrh jim pomohl najít nové konakty. Ročník 2015 se konal 10. a 11. dubna na výstavišti v Letňanech. Tento veletrh je jedním z největších u nás, který se zaměřuje na hubnutí a zdravý životní styl.

 

 

Celý díl předchozího pořadu si můžete poslechnout níže. Byla to upoutávka na veletrh.

O rok dříve: duben 2014  a archív, jak to bylo s veletrhem Bojujeme s tuky tehdy. Pokud chcete ještě o rok dříve, podívejte se na web Obézní.

 

  

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí