Prostor pro názory odborníků a známých osobností. Najdete tu zajímavé rozhovory zaměřené hlavně k tématům zdravé životosprávy a správný přístup k hubnutí, redukční diety - krabičková dieta, Dukanova dieta, Atkinsova dieta (nesprávně mnohdy označována jako Atkinsonova dieta), rýžová  a mléčná dieta i jiné monotónní diety. Jsou vhodné? Jak je to s dietami instantními (LR, Herbalife apod)? Ale s životosprávou souvisí i např. jaterní dieta, žlučníková dieta, dieta při průjmu apod. Řešíte otázku jak hubnout a a jak zhubnout? Přečtěte si, jak hubnutí vidí odborníci na diety, hubnutí a zdravý životní styl.

V dnešním světě komerce je dobré se nejprve seznámit s názory lidí, kteří v dietologii opravdu něco dokázali. Pod veřejnou kontrolou např. na obrazovkách televize, v tisku apod. Kliničtí odborníci z praxe, za nimiž jsou vidět stovky či tisíce osob, které shodily. Mnoho lidí se dnes vydává za experta na hubnutí, ale my nabízíme jen ty, jejichž výsledky se dají věrohodně doložit. Jsme ve shodě i s odborým tiskem, podívejte se, koho k hlavním expertům řadí Lékařské listy:

 


Pokud pravidelně sledujete servery s tematikou hubnutí, víte, že mnohdy je finálním cílem prodej přípravků či služeb spojených s dietním poradenstvím. Pak je snaha přesvědčit k hubnutí každého. Nehledejte ideální postavu podle tabulek. Přečtěte si rady, které jsou zadarmo. Změřte si svůj body mass index.