Kategorie

Takový stek lze jíst bez problémů u Dukanovy diety, dělené stravy, diety StředaForm, ale i bezsacharidové či Atkinsovy dietyNovinka: Omezení sladkostí je samozřejmé snad u všech diet. Máme pro vás náhradu: tvarohovou bábovku se lněnou vlákninou. Rychlá příprava, chutné a hlavně zdravé. A protože je mouka nahražena směsí lněné vlákniny, ořechů a tvarohu, je tento recept vhodný všude, kde chceme omezit nežádoucí sacahridy.  Podobnou specialitou je bezsacharidové tiramisu. Připravuje se z krému mascarpone, který je sice tučný, ale nemá žádné sacharidy. Recept uplatníte pouze u aktivních diet, kde se neomezují kalorie.

V této sekci naleznete i další dietní recepty. Pokud vás tedy zajímá zdravé vaření, dietní strava, zdravá výživa a rádi byste uvařili nějaké zdravé jídlo, je vám k dispozici naše online kuchařka. Naše recepty jsou vhodné nejen při hubnutí, ale i pokud si chcete optimální váhu udržet. Pokud máte zajímavý nápad na recept, můžete nám ho poslat na nadvaha.cz@seznam.cz. Recepty prakticky ověřujeme a v případě, že ho otiskneme (musí se jednat o zdravé jídlo) vás samozřejmě uvedeme jako autora a dostanete od nás malý dárek.

Naše videorecepty můžete sledovat i na youtube.com, přihlašte se do videokanálu NadvahaCz a budete pravidelně dostávat do svého emailu recepty nové. Jste-li facebookáři, přihlašte se do skupiny nadvaha.cz (portál nadváha) na Facebooku.


Nejoblíbenější recept: chleba ze lněné vlákniny. K hubnutí nestačí dieta, důležité je pravidelné sledování váhy. Jak jste na tom, zjistíte podle vašeho BMI (body mass indexu), zde je hezká a přehledná BMI kalkulačka.