Soutěž v hubnutí, ordinace Česká Třebová

 Jak často je vhodné se vážit? Odpověď zní: každý den. Po ranní toaletě hned na váhu a hlídat si, jakým směrem má ručička tendenci se vychylovat. Mnoho hubnoucích si myslí, že stačí jednou týdně, aby byly výsledky vidět a člověk byl na hubnutí natěšen. Jenže my potřebujeme předcházet i riziku toho, aby váha nevystoupala nahoru.

Takže rituál každodenního vážení je důležitý i pro období, kdy už s dietou skončíme a potřebujeme se na váze udržet. Denní rozdíly mohou činit až půl kilogramu, u žen klidně i celý kilogram. Jde o přesuny tekutin, třeba v souvislosti s hormonálními cykly. A někdy se ani za celý týden nemusí váha vychýlit žádným směrem, jak se to třeba v tomto týdnu podařilo protagonistům našeho projektu.

Tento týden ani dekagram

starostka Stanislava ŠvarcováStarostka Lanškrouna Stanislava Švarcová tento týden nemá úbytek takřka žádný. Dostala se těsně nad 71 kg, k tomu napomohl půlkilogramový úbytek před týdnem.  Od té doby nic. Celkově se cítí dobře. Jako žena ocenila zejména to, že při posledním nákupu oblečení byla o číslo dole. To je dobrý trend, obvody pasu a dalších partií jsou dokonce důležitějším kritériem než shozená kila. Celkově lanškrounská paní starostka shodila 6,5 kg.
 
šéfredaktor Karel PokornýŠéfredaktor Karel Pokorný drží s ostatními protagonisty „basu". Ani on neshodil za poslední týden nic a drží se na svých 87 kg. Je to celkový úbytek 10 kg za 6 měsíců. Minulý týden uveřejnil svou fotku, na níž si oblékl původní kalhoty, které nosil ještě před půl rokem. Nalákalo to další zájemce o hubnutí, kteří hned psali o informace a chtějí se přihlásit do naší soutěže.
 
Doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D.
Doktor Leoš Středa je stále nad hranicí 92 kg, což znamená, že celkově shodil od dubna více než 15 kg. Je to na něm doopravdy vidět, což potvrzují nejen pacienti, ale vidíme to na něm, když přichází kvůli soutěži k nám do redakce. Poslední váhový skok směrem dolů byl před dvěma týdny a teď se to ne a ne hnout. Metabolická rezistence je odborný název pro stav, kdy tělo nechce dál hubnout i přesto, že držíme dietu. Je to metabolická rezistence, nebo pan doktor dietně hřeší?
 
 
V prosinci a lednu se nehubne?
Ale hubne, jen ordinace pro naše soutěžící v poliklinice Dopravního zdravotnictví v České Třebové bude vyhrazena těm pacientům, kteří přicházejí na kontrolu po šesti měsících. Nejvíc se vás pustilo do hubnutí před létem a teď je třeba zkontrolovat, zapsat, doporučit.
V ordinaci nebude dr. Leoš Středa, ale jeho syn. Ten pracuje na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT a pro naše soutěžící si odtamtud zapůjčil přístroj Bodystat, který hodnotí metabolismus a rozložení tuků v těle. Vyšetření, které jinak stojí několik tisíc korun, budou mít ti, kteří s námi hubnou, zadarmo. Platí se jen třicetikorunový poplatek, jako v každé ordinaci.
Vy, kteří se do hubnutí chcete pustit teď na zimu, neváhejte a přihlaste se co nejdříve, ať stihnete ordinaci některý čtvrtek v listopadu. 
 
Dieta Středaform se stala v naší čtenářské soutěži v hubnutí nejúspěšnější. Jak zhubnout pomocí této diety naučí každého MUDr. Leoš Středa v ordinaci. Získáte od této diety jídelníček, naučíte se, co je dietní strava a zdravá strava a budete hubnout. Ale i jak cvičit, resp. pohybovou aktivitu během hubnutí. Dr. Středa vám řekne, zda je prozhubnutí vhodná krabičkoá dieta, Dukanova dieta nebo dělená strava, zhubněte pod dohledem odborníka.
Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí