Vladimír Hron o svých dietách: Mám mladou ženu a nechci jí umřít!

 

Blížící se padesátka probudila ve Vladimíru Hronovi (49), který s novou ženou Michaelou (32) začal nový život, v němž vychovává i své děti z předchozího manželství, netušené obzory! Začal cvičit bikram jógu a pije jen převařenou vodu!

 

Hron nový životní styl a dietu popsal Zuzaně Bubílkové (63) v pořadu Koho čas vzal na Blesk.cz. „Vynechal jsem cukr, bílou mouku a kravské mléko. Piju čaje, nepiju kávu, alkohol jsem nepil nikdy, a dávám si převařenou vodu, kterou si vozím v termosce s sebou. Takový jsem blázen,“ vypočítavá s tím, že k tomu cvičí bikram jógu.

Dvakrát týdně devadesát minut! „To víte, letos v červnu mi bude 50 a mám doma mladou ženu, které nechci ještě umřít,“ směje se. Hron se ženil před čtyřmi lety, mladší modelku Michaelu si bral poté, co se po 10 letech rozvedl s manželkou Renátou.

„A předtím jsem byl ženatý ještě jednou, ale trvalo to jen šest měsíců, to bylo na zkoušku, což se nepočítá,“ říká. Michaelu si prý vyhlédl, když moderoval jednu ze soutěží Miss, kam se přihlásila.

„Potkali jsme se ve chvíli, kdy jsem ještě nebyl známý, bylo jí 17. Takže ji znám už 15 let. Ona byla tehdy hrozně hubatá a mně to imponovalo,“ dodává. S Michaelou vychovává i své děti z předchozího manželství Renátu a Vladimíra.

„Já bych řekl, že to funguje bezproblémově a báječně. Dcera je na gymnáziu, syn, doufám, půjde na vysokou. V mém životě je hodně věcí hodně netypických, ale já vždycky říkám, že některé věci jsou za dveřmi a já je tam nechávám,“ říká na otázku, proč si děti vybraly k žití jeho a jeho novou partnerku.

Video

Vladimír Hron úzce spolupracuje s tvůtrcem diety StředaForm, Leošem Středou, a to v Tip rádiu. Tam moderuje ranní show a Leoš Středa tam má pořad Zdraví a styl. Píšeme o tom proto, že Tip rádio je partnerem serveru nadvaha.cz. Podílíme se na přípravě pořadu Zdraví a styl.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí