Soutěž v hubnutí s Orlickým deníkem

Hubnou organizátoři? Mgr. Stanislava Švarcová, starostka Lanš
krouna, se vrhla na cvičení doma. Cvičení je zdravá věc, hubnutí s ním je však pomalejší než při dietě. Za týden má dole necelý půlkilogram, cítí se však skvěle. Celkem od začátku soutěže shodila 5 kg. Karel Pokorný, šéfredaktor Orlického deníku, zahájil druhou fázi hubnutí. Po té první má dole 7 kg, ale teď už je to mnohem těžší než zpočátku. Od minulého týdne neshodil, takže se pořád drží okolo své devadesátky. MUDr. Leoš Středa shodil za uplynulý týden necelého půl kilogramu, celkově má dole od počátku soutěže skoro 15 kg. Byl také ze všech protagonistů nejtlustší, takže se mu to shazuje lépe.

Každá redukční dieta znamená strádání. Do určité míry si musíte vždy něco odepírat. Diety, které netrápí hubnoucí hladem, upřednostňuje dr. Leoš Středa. Proto jsou jeho pacienti při hubnutí úspěšní. Nemají pocit hladu a jsou tak v pohodě. Ale i nehladové diety omezují některé potraviny. U nízkosacharidových diet chybí například přílohy, chleba nebo ovoce. Pokud se je naučíte nahradit, nebudete strádat ani u „zakázaných" jídel. Běžný chléb má sacharidů nadbytek, lze ho nahradit např. chlebem z lněné vlákniny. Místo příloh (například brambory, které jsou také zdrojem sacharidů) lze použít náhražku se sojového sýra tofu. Takových příkladů je hodně a stačí se prakticky naučit, jak na to. Chceme některý čtvrtek v ordinaci Dopravního zdravotnictví v poliklinice v České Třebové vyhradit právě výuce dietního vaření. Napište panu doktorovi email, pokud máte o takovou výuku zájem (mail:  dr.streda@gmail.com).

Příběhy úspěšných

MUDr. Leoš Středa zhubenil pana Marka

foto: MUDr. Leoš Středa má dalšího úspěšného pacienta. Pan Luboš Marek začínal  hubnutí s dietou Středaform na 108 kg a dnes má 93.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vzpomínáte na pana Luboše Marka z Brandýsa nad Orlicí? Začínal na 108 kilech. Na přelomu července a srpna jsme psali o jeho úspěchu, protože zhubnul o 10 kg. On však nezahálel, pokračoval a v současnosti dosáhl své vysněné mety shodit 15 kilogramů. Čeká ho teď fáze fixace nové váhy, kdy si ji musí udržet. A k tomu dostal spoustu instrukcí. K hubnut přesvědčil dokonce i vlastní manželku, která se do naší soutěže zapojila před dvěma týdny. Společně se vyfotili podle jedné dřívější fotky z rodinného alba. Čtenáři tak mohou vidět, že panu Markovi se opravdu podařilo shodit úžasně. MUDr Leoš Středa od něj dostal následující e-mail:

Dostal jsem se na váhu přibližně 93 kg. To je ta, kterou bych si chtěl udržet, a jak říkáte Vy: „zafixovat". Trvalo to trochu déle, než jsem předpokládal při předminulé návštěvě ve Vaší ordinaci – to jsem cca za 2 měsíce zhubnul o 10 kg, sundat těch dalších 5 kg bylo horší a delší. Už v průběhu prvních dvou měsíců se mě známí ptali, co držím za dietu. Dotazů přibývalo s ubývajícími kily. Popis Vaší diety si několik lidí vyžádalo, včetně mojí manželky. Následující období považuji za těžší, znám spoustu lidí, kteří dokázali zhubnout, ale opět se časem vrátili k původní váze. To je to, čemu se, doufám, pod Vaším vedením vyhnu.

Dieta Středaform se stala v naší čtenářské soutěži v hubnutí nejúspěšnější. Jak zhubnout pomocí této diety naučí každého MUDr. Leoš Středa v ordinaci. Získáte od této diety jídelníček, naučíte se, co je dietní strava a zdravá strava a budete hubnout. Ale i jak cvičit, resp. pohybovou aktivitu během hubnutí. Dr. Středa vám řekne, zda je prozhubnutí vhodná krabičkoá dieta, Dukanova dieta nebo dělená strava, zhubněte pod dohledem odborníka.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí