Soutěž v hubnutí, ordinace Česká Třebová

Moderním medicínskám oborem 21. století se stalo elektronické zdravotnictví, zkratka eHealt. Telemedicína neboli distanční medicína je nový lékařský obor zaměřený na vzdálené poskytování lékařských služeb. Naše soutěž je jedním z průkopníků.

Ti pacienti, kteří s námi řeší otázku jak zhubnout,, využívají pro konzultace dálkový přenos dat . S panem doktorem si mailují ohledně svých problémů s hubnutím (dr.streda@gmail.com), SMSkují či telefonují (608807807) nebo konzultují přes Facebook, Skype či webové rozhraní. Tak se dostanou rychle k odpovědím na otázky, které je při dietě zajímají. Nehubnou samozřejmě jenom „dálkově", každý čtvrtek se mohou objednat do ordinace v poliklinice Dopravního zdravotnictví v České Třebové. Stále mají šanci noví pacienti, kteří se chtějí do hubnutí s Orlickým deníkem zapojit. I když v těchto dnech převažují ti, kteří přicházejí na kontrolu. Ta je vždy po dvou měsících od zahájení redukčního režimu.

A co vyhlašovatelé soutěže
Paní starostka Stanislava Švarcová  to má těžší. Práce v politice je obvykle stresující a pro dietu nepříznivá. První fáze její diety byla pomalá, ale úspěšná, má 5 kg je dole. Zdá se, že s dalším pokračováním v hubnutí paní starostka trochu otálí. Nebo váhá? Shozená kila si udržuje, cvičí ... jen s dietou na další fázi hubnutí si zatím není jistá. Zvolí málo kalorií nebo málo sacharidů? Nebo dělenou stravu?
 
Pan šéfredaktor Karel Pokorný pokořil devadesátku. Zdá se, že druhá fáze hubnutí je nastartována. Jen pro úplnost: v první fázi shodil 7 kg. Dostal se tehdy pod 90 kg, během fixačního období se udržoval na 90 kg. A teď napodruhé to má samozřejmě těžší. Tělo nezapomíná, pokud bylo před nedávnem sužováno dietou a každé opakování diety je náročnější než před tím. Ale tím, že hranici 90 kg pokořil, má šanci v úspěšném pokračování.
 
Pan doktor Leoš Středa svou první fázi skončil úbytkem 13 kg. Teď se pohybuje plus, minus dva kilogramy. Je vidět, že i jeho organismus se dalšímu hubnutí brání. Vzdát to nemůže, to by si uřízl ostudu. Řada jeho vlastních pacientů ho „přetrumfla". Dieta STŘEDAFORM je úspěšná a oblíbí si ji každý, kdo se o hubnutí marně snařil dříve. Jak zhubnout i jak si novou váhu udržet se naučíte v ordinaci pro naše soutěžící. Podobně jako paní Koppova a pana Falty ze Žichlínku, kteří s námi hubnou od počátku naší soutěže a jejichž hubnutí je doopravdy příkladné a dobrá inspirace pro další z vás.
 
 Úspěšná dvojice ze Žichlínku

MUDr. Leoš Středa hubnutí s Orl.den p.Falta-KoppováPaní Lenka Koppová s panem Františkem Faltou se pustili do hubnutí spolu. Od května do října shodili každý z nich 14 kilogramů. S hubnutím začali „tajně", nejprve ani nechtěli být zveřejněni v novinách. Až opravdu jejich vlastní výrazné výsledky v hubnutí je přesvědčily, aby se o ně podělili s dalšími čtenáři. Takže poslali současnou fotku, nakteré se oblékli do kalhot z doby, než s dietou StředaForm začínali.

To je přeci super hubnutí! Jak úspěch vnímají sami, popsali v e-mailu, který od nich dostal MUDr. Leoš Středa.Popsali tam vlastní zkušenosti s dietou StředaForm.
 
„První setkání s Vámi dne  3. května bylo spíš ze zvědavosti. Překvapivě jste nám nenabízel žádné zázračné pilulky. Seznam ´povolených´ potravin, praktické rady jak na to – to byla výzva! A velmi motivační. Vyhlásili jsme válku 10 kg a začali v páru – jde to mnohem snáz.
Nejvíce nám vyhovovalo, že u diety není předepsaný jídelníček a každé jídlo lze připravit dle vlastní fantazie. Po 2 měsících už bylo 7 kg pryč a okolí si začalo všímat. Rozdávali jsme s radostí tipy na Vaši poradnu. Dnes po 5 měsících jsme o čtrnáct kilogramů lehčí. Cítíme se výborně. Děkujeme! Čeká nás další boj o udržení nové váhy. S Vaší poradnou to dokážeme, vyhrajeme pro sebe. Už nás ani neláká slibovaný balík masa. Spíš by se hodil sponzor na nový šatník :-).  Lenka Koppová a Fanda Falta, Žichlínek"
 
 
Foto: Dieta STŘEDAFORM a takto shodili paní Koppová a pan Falta, teď je MUDr. Leoš Středa učí, jak si nové míry udržet
 
Dieta Středaform se stala v naší čtenářské soutěži v hubnutí nejúspěšnější. Jak zhubnout pomocí této diety naučí každého MUDr. Leoš Středa v ordinaci. Získáte od této diety jídelníček, naučíte se, co je dietní strava a zdravá strava a budete hubnout. Ale i jak cvičit, resp. pohybovou aktivitu během hubnutí. Dr. Středa vám řekne, zda je prozhubnutí vhodná krabičkoá dieta, Dukanova dieta nebo dělená strava, zhubněte pod dohledem odborníka.
Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí