Soutěž v hubnutí, ordinace Česká Třebová

Je naše hubnutí věcí veřejnou? Ptají se čtenáři, zda mohou hubnout i v případě, že nechtějí publikovat své jméno ani fotku. Ano, můžete.

Kdo souhlasí, toho v ordinaci nafotíme „před" i „po". Kdo se fotit nechce, ale zveřejní své vlastní zkušenosti s hubnutím, stane se možná inspirací pro další. Ať už o něm napíšeme s jeho jménem nebo přezdívkou. Ale hubnout můžete i inkognito. Dohodněte se s panem doktorem, jak začít.

Šéfredaktor si dělá nové dírky na pásku

Ne, to není legrace. Karel Pokorný je v druhé fázi hubnutí a má jen 88 kilogramů. Ještě větší radost než úbytek na váze mu dělá mizení pivního mozolu. Postupně se při zapínání pásku posouval o jednotlivé dírky. Až došel k té poslední na vnitřní straně. A tento týden si už musel udělat dírku novou, protože stávající opasek je mu příliš veliký. Poctivě dělí svou stravu na bílkoviny a sacharidy a je s dietou spokojen.

Starostka Lanškrouna Stanislava Švarcová   tento týden své výsledky nedoručila, nedařilo se telefonické spojení. S dr. Středou si vzájemně nechali několik zmeškaných hovorů, ale nepodařilo se najít volnou chvíli ve stejný čas. Takže jen statistika od počátku její redukční kúry: začínala na 77,5 kg a shodila na 72 kg. Na nové váze se zatím drží a vzhledem k pracovnímu vypětí váhá se začátkem další fáze hubnutí.

MUDr. Leoš Středa opět hubne. Celkově má dole 14 kg, kilo z toho za poslední týden. Začínal na 108 kilogramech, hranici stovky pokořil těsně před prázdninami. Pak cestoval po Asii, kde hubnul jen pomalu, a poslední měsíc se jeho váha příliš nehýbala. Zpočátku shazoval každý týden kilo, v současnosti to jde pomaleji a shazuje kilogram za dva až tři týdny. Že se rychlost hubnutí během redukční kúry zpomaluje, je ale obvyklé.

Další příběhy úspěšných

Příběhy a fotky těch čtenářů, kteří v naší soutěži zhubli, nacházíte teď v Orlickém deníku každý pátek spolu s návody, jak zhubnout. Někteří se v ordinaci v poliklinice Dopravního zdravotnictví v České Třebové vyfotili, někteří se fotit nechtěli, ale souhlasili s uveřejněním jména a příběhu. Jako jeden z rekordmanů naší hubnoucí soutěže, pan Vojtěch Zbroj z Chocně.
Za pět měsíců shodil 20 kilogramů, hubne s námi od května. Když začínal, měl mezi 95 a 97 kg, teď  je to 75 až 77 kg. Jeho manželka prý výborně vaří a zlobí se, když on nejí její laskominy. Naštěstí naordinovaná dieta umožňuje jíst do sytosti. Teď ho čeká fáze fixace, bude se muset udržet na nové hmotnosti 200 dní, aby ji organismus přijal jako svoji novou váhu.
Další z úspěšných soutěžících shodil 13 kg, začínal na 101 a zhubnul na 88 kg. Soutěží dokonce pod přezdívkou a napsal: „Pane doktore, jestli budete dávat do novin článek o mně, tak bych prosil, abyste uvedl jméno Čongr z Dolní Dobrouče (rodina z toho bude mít alespoň legraci). Děkuji. Průběžně Vás budu informovat o tom, jak to se mnou vypadá. S pozdravem hubnutí zdar!" Jak uvádí, na počátku měl krevní tlak 170/110 a na konci 110/90. Dokonce mu vysadili prášky na tlak. Přestože při dietě jedl vajíčka i maso, jeho cholesterol klesl. Redukční dieta ho hladem netrápila, ale místo piva si dával střik.

Dieta Středaform se stala v naší čtenářské soutěži v hubnutí nejúspěšnější. Jak zhubnout pomocí této diety naučí každého MUDr. Leoš Středa v ordinaci. Získáte od této diety jídelníček, naučíte se, co je dietní strava a zdravá strava a budete hubnout. Ale i jak cvičit, resp. pohybovou aktivitu během hubnutí. Dr. Středa vám řekne, zda je prozhubnutí vhodná krabičkoá dieta, Dukanova dieta nebo dělená strava, zhubněte pod dohledem odborníka.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí