Xenical, Středaform a Korea

  V internetových vyhledávačích jsou nejčastěji hledány termíny jako „jak zhubnout rychle", nebo „léky na hubnutí". Leoš Středa připomíná všem, že tak to nefunguje. Rychlé hubnutí vyvolá jen jo-jo efekt.... A pokud se týká léků - dnes je na trhu jediný lék na hubnutí, který funguje, a to Xenical, který musí předepsat lékař. Ale i ten musí být součástí diety. Za léky se však často vydávají i jiné preparáty, což pak obézní mate.

Zdravé fast-foody.

MUDr. Leoš Středa, zdravý hamburger Soul

Poslední z reportáží o asijském stravování přivezl dr. Středa z Koreje. Tam je největším řetězcem restaurací rychlého občerstvení místní síť Lotteria. Název nemá nic společného s gamblerstvím, jde o hamburgery. Už jsme psali o filipínském řetězci Inasal, kde olej nahradili přirozeným dřevěným uhlím, na kterém opékají kousky masa a podávají je se zeleninou. Korejci zase eliminují bílé pečivo. Sázejí na nízký glykemický index přírodní rýže natural. Speciálním lisem z ní vytvoří napodobeninu housky. Takový rýžový hamburger má v sobě kousek libového masa a poměrně hodně zeleniny. (re)

Karty se obracejí?

Starostka Lanškrouna Stanislava Švarcová dlouho odolávala dietám a místo hubnutí v posledních měsících přibírala. Teď má o půl kila méně. Jak sama píše: „ Mám dole půl kila, na mě docela výkon…" Že by se karty obrátily? Změnila dietu. Původně zhubla dobře s nízkosacharidovou dietou StředaForm, nyní si pro změnu nasadila jogurtové a zeleninové dny a maso vynechává. Takže zapisujeme 74 kg.

Doktor Leoš Středa opět ordinuje v České Třebové v ordinaci polikliniky Dopravního zdravotnictví. Každý čtvrtek mají u něho soutěžící v našem Hubnutí s Orlickým deníkem svou poradnu. Příští čtvrtek je už plno, tak se objednávejte raději až za týden, můžete použít známé číslo 608 807 807. Doktor v Asii hubl i přibíral, vrátil se tento týden a jeho aktuální váha je 93 kg.

Šéfredaktor Karel Pokorný se drží na své nové váze a sám o tom píše: „Moje váha je stabilní, stále mezi 85 a 86 kilogramy. Zatím se mi nedaří dostat se alespoň trochu pod 85, ale nijak to nehrotím, hlavně, že nepřibírám. Uvažuji taky o tom, že začnu občas opět chodit do fitnessu, abych si trochu zpevnil figuru, když už jsem ji zbavil těch protivných kil." Zaznamenáváme 85,5 kg. 

Dieta Středaform se stala v naší čtenářské soutěži v hubnutí nejúspěšnější. Jak zhubnout pomocí této diety naučí každého MUDr. Leoš Středa v ordinaci. Získáte od této diety jídelníček, naučíte se, co je dietní strava a zdravá strava a budete hubnout. Ale i jak cvičit, resp. pohybovou aktivitu během hubnutí. Dr. Středa vám řekne, zda je prozhubnutí vhodná krabičkoá dieta, Dukanova dieta nebo dělená strava, zhubněte pod dohledem odborníka.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí