Ing. Tomáš Pětivoký není lékař, je odborníkem v obasti informačních technologií. Mezi odborníky na hubnutí je určitě známý jeho produkt.Ing. Pětivoký je provozovatelem internetového portálu www.kaloricketabulky.cz. Lidé, kteří se rozhodli vyřešit otázku, jak zhubnout, ale i lidé, kteří se zajímají o zdravý životní styl, zde najdou potřebné informace a užitečné rady a tipy.

Tento web vznikl před více než deseti lety původně jako soukromá databáze potravin, kterou si vytvořil pan Ing. Tomáš Pětivoký. Podělil se o seznam s ostatními uživateli internetu a jeho stránky se staly velmi oblíbenými. Postupně jsou stále zdokonalovány a dnes nabízejí i aplikace pro mobilní telefony a tablety.

Typickými uživateli této aplikace nejsou pouze lidé, kterým jsou vlastní slova dieta a hubnutí, ale také ti, kteří se zajímají o zdravý životní styl a zdravou životosprávu. V databázi je nyní kolem padesáti tisíc potravin a stále přibývají další, které mohou navrhnout například i sami uživatelé. Je možné tady také zjistit, kolik kalorií spotřebujete určitou činností či fyzickou aktivitou.

Aplikace kaloricketabulky.cz má spoustu funkcí, které se určitě hodí, pokud se zajímáte o to, co jíte. Zhruba před rokem byl založen blog této aplikace, kde si můžete přečíst názory odborníků na hubnutí, diety, zdravou životosprávu a další. Navíc je naplánovaná poradna, kde se budou moct uživatelé těchto odborníků zeptat na cokoliv ohledně zdravé stravy, shazování kilogramů a zlepšení životního stylu.

Poslechněte si rozhlasový pořad Jak zhubnout, ve kterém MUDr. Leš Středa pozval pana inženýra Pětivokého jako hosta. Článek doprovázející tento pořad vytiskly Východočeské deníky.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí