Kategorie

Paní Ženková hubne

Tento díl naší rubriky bude věnován čtenářce, která se rozhodla hubnout veřejně s Deníky a je při svém snažení velmi úspěšná. Paní Jitka Ženková je již v důchodu, ale stále je velmi aktivní a záleží jí na tom, jak vypadá. Také se samozřejmě chce cítit fit, a proto se rozhodla jednou pro vždy vyřešit problém, jak zhubnout. Samotné se jí to nedařilo, a proto se rozhodla navštívit odborníka přes diety.

Jak jsme se již zmínili, paní Jitka je velmi aktivní a ráda cestuje. Pochází z Chlumce nad Cidlinou a při svých cestách často narazí na různá regionální vydání Deníků. V nich se dočetla o ordinaci v Praze, kde ohledně hubnutí radí čtenářům odborník MUDr. Leoš Středa. K dispozici má ambulanci, kterou zdarma v rámci akce s Deníky zapůjčuje Poliklinika Praha Italská.

Nadbytečné kilogramy paní Ženkovou trápí už nějaký ten pátek. Za posledních 5 let přibrala celkem 14 kilogramů. Vyzkoušela několik diet, ale zhubnout se jí nepodařilo. Proto se rozhodla zavolat na číslo uvedené pod článkem v novinách a k panu doktorovi se objednat. Ten si jí pozval do ambulance, kde nejdříve podstoupila vstupní vyšetření. Při něm byla paní Jitka zvážena a byl jí změřen obvod břicha a boků. Pan doktor jí poté doporučil dietu StředaForm a podrobně jí vysvětlil, jak funguje. Je to dieta u čtenářů a pacientů velmi oblíbená, protože její dodržování je jednoduché a kilogramy s ní mizí téměř sami.

První úspěchy s dietou

Po necelých třech měsících se paní Ženková přišla ukázat na kontrolu. Na začátku března, kdy se do hubnutí pustila, vážila 83 kilogramů. Celkem se jí zatím povedlo shodit 8 kilo a nyní je tedy na váze 75 kg. Také obvod břicha a boků se jí o několik centimetrů zmenšil. V redukčním režimu i nadále pokračuje. Podívejte se na naše fotografie, jak hubnutí paní Jitce prospívá.

Na stránkách středočeských Deníků veřejně hubnou známé osobnosti: Ilona Csáková, režisér Tomáš Magnusek či Leoš Středa. A také naši čtenáři, kteří se nebojí veřejně se ke shazování kil přihlásit a podělit se o své výsledky v hubnutí s dalšími. Díky našim článkům pak Deník inspiruje k hubnutí další a další čtenáře. Pomáhá jim MUDr. Leoš Středa se svými spolupracovníky z 1. lékařské fakulty z Prahy a Fakulty biomedicínského inženýrství, který jezdí do ordinace v Praze. Se spoluautory (Profesor Rajko Doleček a MUDr. Kateřina Cajthamlová) vloni vydali Nebezpečný svět kalorií.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí