Kategorie

Atraktivní semináře 

3.3. 2015 Psycholog a kouč - jak na to.....

Iva Málková, Milota Burianová

Psycholožka Iva Málková shrne své osobní i STOBové zkušenosti s hubnutím. Při příležitosti 25.výročí STOBu se krátce zamyslíme se nad tím, jak se terapie obezity včetně výživových doporučeních měnily. Soustředíme se na metodu, která má nejlepší výsledky v udržení zhubnutých kil, tedy v trvalé změně návyků a platí stále. Seznámíme se i s internetovým programem, který může být velkým pomocníkem při hubnutí. V druhé části kouč zdravého životního stylu Milota Burianová ukáže jak lze k lepší postavě dojít i jiným cestami, které jste ještě nevyzkoušeli. Součástí semináře budou i ochutnávky s tipy, jak řešit jídlo navíc jak pro milovníky sladkého, tak slaného a lehká večeře. Počet míst je omezen.Cena semináře je 440,- Kč, Karlínské nám.6, Praha 8, zvonek Ženy s.r.o. od 17:30 do 20:30. 

17. -19. dubna  Obezita z pohledu psychologa

Společnost STOB pořádá ve dnech 7.-9. listopadu 2015 seminář pro ty, kteří se zabývají problematikou obezity a již přišli na to, že nestačí předávat poznatky, ale též učit lidí, jak teorii převést do praxe. Zájemci mohou být nejen z řad lékařů, psychologů, nutričních terapeutů, ale také kosmetiček, masérek, cvičitelek a dalších odborníků majících vztah k této problematice. Během víkendu vám PhDr. Iva Málková předá 30leté zkušenosti s terapií obézních a komplexní metodiku pro terapii nadváhy jak pro individuální terapii, tak skupinovou. Obdržíte manuál pro lektory a mnoho dalších praktických pomůcek nutných k aplikaci tohoto způsobu terapie obezity 25.4. Základy koučování a hubnutí II Pro velký úspěch semináře s lektorem Jiřím Kunčarem bude realizován opět seminář koučování s jiným obsahem než předchozí (mohou se tedy hlásit jak absolventi prvního semináře, tak i ti, kteří se prvního semináře nezúčastnili). Počet míst je omezen. Seznámíte se se základními principy koučování, s ukázkou koučovacího rozhovoru a s dalšími nástroji, keré přinesou širší pohled na problematiku obezity. Po absolvování semináře se nestanete koučem, ale jistě při práci s obézními poznatky ze semináře využijete. Informace a přihlášku získáte na www.stob.cz, semináře.

25. dubna Základy koučování a hubnutí II

Jiří Kunčar

Pro velký úspěch semináře s lektorem Jiřím Kunčarem bude realizován opět seminář koučování s jiným obsahem než předchozí (mohou se tedy hlásit jak absolventi prvního semináře, tak i ti, kteří se prvního semináře nezúčastnili). Počet míst je omezen. Seznámíte se se základními principy koučování, s ukázkou koučovacího rozhovoru a s dalšími nástroji, keré přinesou širší pohled na problematiku obezity. Po absolvování semináře se nestanete koučem, ale jistě při práci s obézními poznatky ze semináře využijete.

7. - 9. listopadu  Výcvik v  Kognitivně behaviorální terapii obezity

Společnost STOB pořádá ve dnech  7. až 9. listopadu 2015 (pátek-neděle) výcvik v kognitivně behaviorální terapii obezity.  Zájemci mohou být z řad lékařů, psychologů, nutričních terapeutů a  dalších odborníků majících vztah k této problematice. Během víkendu se seznámíte s teoretickými základy KBT a hlavně s metodikou 12 lekcí, kterou můžete aplikovat při  práci s obézními jak individuálně, tak skupinově. Obezita je probírána především z aspektu psychologického (motivační připravenost ke změně, jak převést teorii do praxe apod.).Obdržíte manuál pro lektory kursů snižování nadváhy a mnoho dalších praktických pomůcek nutných k aplikaci tohoto způsobu terapie obezity.

Informace a přihlášky získáte na www.stob.cz. Rubrika pro odborníky (výcvik lektorů) nebo u PhDr. Ivy Málkové malkova@stob.cz.

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí