Kategorie

Hubnutí Pražský deník a středočeské Deníky 2013

Hubnutí a dieta StředaFormÚspěch hubnoucí soutěže s Orlickým deníkem byl na začátku. Pak následovaly krajské redakce Hradec Králové, Pardubice, Praha, Středočeský kraj. Původně byla ordinace na hubnutí jen v České Třebová, to je pro Pražáky a Středočechy trochu z ruky. Tak jsme získali ordinaci díky společnosti Agel, která je majitelem Nemocnice Praha Italská a tam je pro čtenáře ordinace také každý týden. Agel je jeden z největších evropských poskytovatelů zdravotní péče ve střední Evropě. Vážíme si toho, že pro naše hubnutí máme k dispozici jejich VIP ordinaci.

První veleúspěšnou Středočeškou byla paní Krista Erbová ze Slaného. Dieta StředaForm jé pomohla  obměnit šatník tak, že z konfekční velikosti 52 se dostala na 42. Její příklad byl pro mnohé opravdu inspirací. Paní Erbová do hubnutí zapojila i svou bývalou spolužačku ze střední školy Ilonu Csákovou. 

Zdravé hubnutí teď je možné společně s regionální redakcí střední Čechy, která vydává Pražský deník, Boleslavský deník, Benešovský deník, Kladenský deník, Berounský deník, Kolínský deník, Kutnohorský deník, Mělnický deník, Nymburský deník, Příbramský deník a Rakovnický deník. A máme podporu opět i od kladenské Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, která ordinaci vybavila. A vyhodnocuje data v rámci telemedicíny.

Občas najdete v inzerátech příběhy, kde zhubli anonymní lidé. Mají být důkazem, že některý koktejl na hubnutí je úspěšný. My žádné koktejly nevnucujeme. Obvykle se používá dieta StředaForm, kterou sestavil MUDr. Leoš Středa a která je pro řešení problému jak zhubnout ideální. Skládá se z běžných potravin, které koupíte v sámošce. A naši úspěšní hubnoucí jsou lidé z masa a kostí, vaši sousedé a známí. Jejich příhody pak najdete v novinách.